- Бренд:
- Код товару:818909
- Доступно:В наявності
8 219 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
| Характеристики | |
| Інтерфейс | USB |
| Активна потужність, Вт | 520 |
| Вага | 6.1 кг |
| Вхідна напруга | 140 - 300 (230 В) |
| Вхідна Частота, Гц | 50-60 |
| Гарантія на акумулятор | 2 рік |
| Захист | захист Ethernet |
| коефіцієнт потужності | 0.54 |
| Колір | Чорний |
| Мінімальне значення вхідної напруги, В | 140 |
| Максимальне значення вхідної напруги, В | 300 |
| Повна потужність, ВА | 950 |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 160 x 120 x 355 |
| Температура експлуатації | 0-40 °C |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний |
| Тип виконання | класичний (tower) |
| Тип вихідних роз'ємів живлення | IEC-320-C13 |
| Тип монтажу | класичний (tower) |
| Тип пристрою | лінійно-інтерактивний |
| Типовий час перезарядки (до 90%) | 8 рік |
| Форма вихідної напруги | апроксимована синусоїда |
| Час перемикання на батарею | 6 мс |
| Час роботи від батарей | 1/6.5 хв |



















































































































