- Бренд:
- Код товару:E-DGE-560SX/D
- Доступно:Немає в наявностi
Високопродуктивний мережевий адаптер Gigabit Ethernet для шини PCI Express D-Link DGE-560SX дозволяє збільшити продуктивність мережі завдяки підтримці PCI Express (PCI-E) і оптичному з'єднанню.
| Характеристики | |
| Індикатори | Link/Active |
| Інтерфейс | PCI-E |
| Вологість | 10% до 90% |
| Енергоспоживання | 0.33 Вт |
| Комплектація | Сетовий адаптер |
| Особливості | Jumbo-фрейм |
| Підтримка | Windows XP |
| Підтримка мережевих стандартів | 1000Base-SX |
| Підтримувані функції | Wake on LAN |
| Призначення | внутрішня |
| Робоча температура | 0°C - 40°C |
| Слот установки | PCI Express x1 |
| Стандарти | Пріоритизація трафіку 802.1p |
| Температура зберігання | -20°C - +70°C |
| Тип | Сетовий адаптер |
| Чіпсет | Intel I210 |
| Швидкість передачі даних | 2 Гбіт/с |








































































































