- Бренд:
- Код товару:E-DGE-550SX
- Доступно:Немає в наявностi
Адаптер DGE-550SX з оптичним інтерфейсом Gigabit Ethernet розроблений для підключення до серверів. Він сумісний з 32-бітної шиною PCI, забезпечує передачу даних на швидкості 1 Гбіт/с в повнодуплексному режимі, а також підтримує фільтрацію VLAN і апаратне обчислення контрольних сум протоколів TCP/UDP/IP. Адаптер працює в ОС Windows 95, 98, 2000, ME, XP, NT, NetWare і Linux, забезпечуючи робочим станціям канал доступу до сервера для одночасного звернення до баз даних і відправки електронних повідомлень.
| Характеристики | |
| Індикатори | Power |
| Інтерфейс | PCI |
| Буфер пам'яті | 64K біт FIFO - прийом |
| Відстань передачі | 550 м |
| Вологість | 5% - 95% |
| Довжина хвилі | 850 нм |
| Дод. порти та роз'єми | Оптичний роз'єм LC типу |
| Комплектація | Сетовий адаптер |
| Особливості | Мультимодовий оптичний кабель |
| Підтримка | Linux |
| Підтримка мережевих протоколів | CSMA/CD |
| Підтримка мережевих стандартів | 1000Base-SX |
| Підтримувані функції | Управління потоком 802.3x |
| Потужність | 5.58 Вт |
| Призначення | внутрішня |
| Режим мережевої роботи | повний дуплекс |
| Робоча температура | 0 °C - 50 °C |
| Сітковий кабель | 50/125 мікрон або 62.5/125 мікрон мультимодовий оптичний кабель |
| Сертифікати | CE |
| Стандарти | Управління потоком IEEE 802.3x |
| Температура зберігання | -5 - 55 °C |
| Тип | Сетовий адаптер |
| Швидкість передачі даних | 1 Гбіт/с |






















































































































