- Бренд:
- Код товару:GR-3947400H
- Доступно:Немає в наявностi
15 120 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
настінна
1 перфорований отвір, 2 отвори підготовлені до перфорації
із переливом
500 x 490 мм
сантехнічне обладнання
PureGuard поверхня, що запобігає налипанню
бруду, антибактеріальне покриття
| Характеристики | |
| EAN | 4005176438387 |
| Артикул | 3947400H |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 14.79 кг |
| Висота упаковки | 506 мм |
| Довжина упаковки | 511 мм |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | Підвісна |
| Ширина упаковки | 155 мм |





































































































