- Бренд:
- Код товару:GR-3948300H
- Доступно:Немає в наявностi
12 474 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
настінна
1 перфорований отвір
із переливом
455 x 350 мм
сантехнічне обладнання
PureGuard поверхня, що запобігає налипанню
бруду, антибактеріальне покриття
| Характеристики | |
| EAN | 4005176442674 |
| Артикул | 3948300H |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 11.24 кг |
| Висота упаковки | 367 мм |
| Довжина упаковки | 464 мм |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Тип монтажу | Підвісна |
| Ширина упаковки | 152 мм |















































































































