- Бренд:
- Код товару:GR-3948200H
- Доступно:Немає в наявностi
без переливу
410 x 410 мм
включає комплект кріплень
сантехнічне обладнання
PureGuard поверхня, що запобігає налипанню бруду, антибактеріальне покриття
| Характеристики | |
| EAN | 4005176442667 |
| Артикул | 3948200H |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 10.59 кг |
| Висота упаковки | 426 мм |
| Довжина упаковки | 419 мм |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | На стільницю |
| Ширина упаковки | 141 мм |





































































































