- Бренд:
- Код товару:GR-3947900H
- Доступно:Немає в наявностi
пласка задня стінка зі згладженою поверхнею по бокам
вбудованого монтажу
1 перфорований отвір, 2 отвори підготовлені до перфорації
із переливом
600 x 490 мм
включає комплект кріплень
сантехнічне обладнання
PureGuard поверхня, що запобігає налипанню
бруду, антибактеріальне покриття
| Характеристики | |
| EAN | 4005176442636 |
| Артикул | 3947900H |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 12.69 кг |
| Висота упаковки | 504 мм |
| Довжина упаковки | 615 мм |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | Врізна в стільницю |
| Ширина упаковки | 157 мм |









































































































