- Бренд:
- Код товару:GR-3947600H
- Доступно:Немає в наявностi
27 324 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
пласка задня стінка зі згладженою поверхнею по бокам
1 перфорований отвір, 2 отвори підготовлені до перфорації
із переливом
800 x 490 мм
включає комплект кріплень
сантехнічне обладнання
PureGuard поверхня, що запобігає налипанню
бруду, антибактеріальне покриття
| Характеристики | |
| EAN | 4005176442605 |
| Артикул | 3947600H |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 21.93 кг |
| Висота упаковки | 504 мм |
| Довжина упаковки | 819 мм |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | На стільницю |
| Ширина упаковки | 152 мм |





































































































