- Бренд:
- Код товару:GR-3948100H
- Доступно:Немає в наявностi
15 066 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
без переливу
500 x 470 мм
включає комплект кріплень
сантехнічне обладнання
PureGuard поверхня, що запобігає налипанню
бруду, антибактеріальне покриття
| Характеристики | |
| EAN | 4005176442650 |
| Артикул | 3948100H |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 15.69 кг |
| Висота упаковки | 488 мм |
| Довжина упаковки | 517 мм |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | На стільницю |
| Ширина упаковки | 140 мм |





































































































