- Бренд:
- Код товару:GR-3948000H
- Доступно:Немає в наявностi
монтаж знизу
із переливом
492 x 370 мм
включає комплект кріплень
сантехнічне обладнання
PureGuard поверхня, що запобігає налипанню
бруду, антибактеріальне покриття
| Характеристики | |
| EAN | 4005176442643 |
| Артикул | 3948000H |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 8.8 кг |
| Висота упаковки | 395 мм |
| Довжина упаковки | 509 мм |
| Колекція | Cube Ceramic |
| Країна виробник | Італія |
| Призначення | Раковина |
| Тип монтажу | Під стільницю |
| Ширина упаковки | 150 мм |









































































































































