- Бренд:
- Код товару:GR-40536DC0
- Доступно:Немає в наявностi
для рідкого мила
об'єм ємності 500 мл
покриття GROHE Long-Life Shine
| Характеристики | |
| EAN | 4005176905537 |
| Артикул | 40536DC0 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.48 кг |
| Висота упаковки | 79 мм |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Колекція | Contemporary |
| Країна виробник | Китай |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 117 мм |






















































































































