- Бренд:
- Код товару:GR-40536000
- Доступно:Немає в наявностi
колір: хром
поверхня: глянцева
GROHE Long-Life Shine® зносостійке покриття
об'єм ємності для миючого засобу: 500 мл
| Характеристики | |
| EAN | 4005176905506 |
| Артикул | 40536000 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | Вага: 0.47 кг |
| Висота упаковки | 75 мм |
| Довжина упаковки | 245 мм |
| Колекція | Contemporary |
| Країна виробник | Китай |
| Тип аксесуара | Дозатор рідкого мила |
| Ширина упаковки | 130 мм |






































































































































