- Бренд:
- Код товару:TU-FA-5404-1-WI (скло)
- Доступно:В наявності
759 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Прозорий скляний чайник FIRST забезпечує швидке і легке приготування гарячих напоїв. Ергономічна ручка гарантує зручний хват, а точний носик без крапель дозволяє наливати воду в будь-яку чашку, незалежно від її розміру. Вбудований фільтр забезпечує чистоту напоїв, роблячи використання чайника ще більш комфортним. Чайник об'ємом 1,7 л виготовлений з ударостійкого та термостійкого загартованого скла, яке не вбирає запахи і не змінює смак води, навіть при частому використанні. Практична функція підсвічування додає естетики під час кип'ятіння, а підставка з можливістю обертання на 360 градусів дозволяє легко використовувати чайник як правшам, так і шульгам. Індикатор рівня води є великим плюсом, адже дозволяє швидко перевірити кількість води всередині. Безпека використання гарантована завдяки автоматичному відключенню, захисту від перегріву та можливості роботи без води. Додатково чайник має зручну відкидну кришку та неслизьку основу, що робить його ідеальним вибором для щоденного використання.
| Характеристики | |
| Вага | 0,8 кг |
| Виробник | FIRST |
| Гарантія | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Стекло + пластик |
| Нагрівальний елемент | Дисковий |
| Об'єм чайника | 1,7 л |
| Розмір | 23 х 21 х 15 см |
| Споживана потужність | 2200 Вт |





































































































































