- Бренд:
- Код товару:TU-WK1500.WH
- Доступно:Немає в наявностi
1 571 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Швидкий і надійний з унікальним дизайном Зробіть свій ранок яскравішим із абсолютно новою колекцією сніданків PurShine. Вам сподобається цей простий у використанні та стильний чайник, який допоможе зробити ваш сніданок швидким і смачним. Чайник із нержавіючої сталі Виготовлений із міцної та довговічної нержавіючої сталі як всередині, так і зовні, що робить його міцним і простим у чищенні. Система швидкого кип'ятіння Завдяки системі швидкого кип’ятіння вода закип’ятиться лише за 45 секунд. Легка система наповнення Широкий передній отвір дозволяє легше наповнювати чайник безпосередньо з-під крана.
| Характеристики | |
| Вага | 1,1 кг |
| Виробник | Braun |
| Гарантія | 24 міс |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Нагрівальний елемент | Дисковий |
| Об'єм чайника | 1,7 л |
| Призначення | Побутове |
| Розмір | 22.4 x 15.3 x 24 см |
| Споживана потужність | 2200 Вт |





























































































































