Бренд:
Код товару:
D-SW383D10
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
З мультимейкером UltraCompact 3в1 SW383D10 від Tefal насолоджуйтесь смачними закусками щодня. Цей багатофункціональний прилад поєднує у собі вафельницю, сендвічницю та прес для паніні – абсолютна універсальність та різноманітність смачних закусок, які сподобаються кожному!
Мультимейкер 3в1
Мультимейкер UltraCompact 3в1 має 3 різних пластини для приготування сендвічів, вафель та паніні – ідеально підходить для швидких та легких перекусів на кожен день.
Компактний та зручний для зберігання
Компактний дизайн спрощує зберігання та використання, заощаджуючи місце на кухні.
Пластини з антипригарним покриттям
Антипригарне покриття пластин забезпечує легке приготування: вафлі, які легко дістаються, а також бутерброди з різноманітними інгредієнтами!
Легкість очищення
Знімні пластини, які можна мити в посудомийній машині, полегшують очищення.
Швидкий та потужний
Завдяки потужності 700 Вт ваш мультимейкер UltraCompact 3в1 миттєво приготує смачні закуски.
Змінні пластини, що легко знімаються, забезпечують повну універсальність і дозволяють день у день готувати різноманітні смачні закуски.
Легко використовувати
Більше не треба гадати! Практичні світлові індикатори сигналізують, що мультимейкер UltraCompact 3в1 досить гарячий, щоб почати приготування.
Безпечний у використанні
Клямка, що замикається забезпечує максимальну безпеку при щоденному використанні.
| Характеристики | |
| Індикатор готовності | Є |
| Індикатор роботи | Є |
| Антипригарне покриття форми | Є |
| Вага | 2.25 кг |
| Додатково | можливість вертикального зберігання |
| Змінні панелі | Є |
| Кількість відділень основної пластини | 2 відділення |
| Колір | чорний із сірим |
| Матеріал корпусу | Пластик + метал |
| Пластини для вафель | Є |
| Пластини для горішків | Ні |
| Пластини для грилю | Ні |
| Пластини для кексів | Ні |
| Пластини для печива | Ні |
| Пластини для пончиків | Ні |
| Пластини для сендвічів/бутербродів | Є |
| Потужність | 700 Вт |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Розміри | 26 х 16 х 29 см |
| Ручка, що не нагрівається | Є |
| Тип | мультимейкер |







































































































































