Бренд:
Код товару:
TU-SM157236
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Бутербродниця Tefal SM157236 Гарячий ситний бутерброд з красивою хрусткою скоринкою — з цим завданням ультракомпактна модель Tefal SM157236 справляється за кілька хвилин. Зручно те, що сендвічниця, оснащена універсальною пластиною гриль, дозволяє готувати смачні тости з різних видів хліба, включаючи звичайний батон. Ваш сендвіч може бути з будь-якою начинкою — беконом, ковбасою, сиром, зеленню: завдяки швидкій термообробці в них зберігається максимум корисних речовин. Характеристики та переваги Побутова бутербродниця Tefal SM157236 працює в автоматичному режимі, тому при приготуванні не доведеться вибирати налаштування. Проста система індикації попереджає користувача і про нагрівання пристрою, і про готовність бутерброда. Фіксатор, що входить в комплект, забезпечує надійне блокування під час готування. Це попереджає витікання розплавлених продуктів і одночасно є хорошим захистом від випадкових опіків. Антипригарне покриття робочих пластин дозволяє готувати бутерброди без масла, при цьому поверхня легко очищається. Прилад пристосований для зберігання і в горизонтальному, і у вертикальному положенні.
| Характеристики | |
| Вага | 1,3 кг |
| Виробник | Tefal |
| Гарантія | 12 міс |
| Кількість відділень | 1 |
| Колір | Сріблястий з чорним |
| Країна | Китай |
| Пластини для приготування | Сендвічів |
| Покриття пластин | Антипригарні |
| Регулятор температури | Ні |
| Розмір | 120 х 260 х 120 мм |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип пристрою | Бутербродниця |














































































































