Бренд:
Код товару:
TU-SM703GCG
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Gorenje SM703GCG випускається в лаконічному сучасному дизайні в корпусі із пластику та металу практичного сірого кольору. Три комплекти алюмінієвих пластин з одностороннім антипригарним покриттям розміром 20 х 10 см забезпечують багатофункціональність пристрою. З його допомогою готуються сендвічі, страви-гриль та вафлі. Модель обладнана стандартним резистивним нагрівачем потужністю 700 Вт. Панелі щільно притискаються один до одного і фіксуються захисною клямкою, забезпечуючи швидке та рівномірне прогрівання продуктів. Двоколірний індикатор на кришці приладу сигналізує про його включений та робочий стан, а ручка, виготовлена з термостійкого матеріалу, служить для перенесення пристрою. Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Gorenje SM703GCG для безпечного використання встановлюється на гумових ніжках, що не ковзають. Він підключається до мережі кабелем довжиною 0,7 метра, який після закінчення роботи змотується до спеціального відділення.
| Характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантія | 24 міс |
| Кількість відділень | 4 |
| Колір | Сірий |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик + метал |
| Пластини для приготування | Гриля, Вафель, Сендвічів |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Розмір | 9.5 x 23,1 x 23,5 см |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип гриля | Притискний (контактний) |
| Тип пристрою | Мультимейкер |





































































































