Бренд:
Код товару:
D-SM703GCB
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Легко використовувати та чистити
Усе залежить від вас. Вставте пластини для сендвічів або гриля і замініть їх, якщо віддаєте перевагу смачним вафлям. Пластини можна поміняти місцями в одну мить. Всі пластини виготовлені з міцного алюмінієвого сплаву і оброблені антипригарним покриттям. Після того як пластини охолонуть, просто протріть їх бавовняною тканиною.
Рівномірний нагрів
Завдяки автоматичному регулюванню температури вам не доведеться турбуватися про те, що сендвічі або вафлі готуватимуться за занадто низької або занадто високої температури. Усе, що вам потрібно зробити, це вибрати ступінь готовності - легку, середню або хорошу, - вибравши час приготування.
Легко чистити
Усі три набори пластин виготовлені з якісного алюмінієвого сплаву і покриті антипригарним покриттям. Завдяки цьому їжа не прилипає до пластин, не пригорає і дає змогу готувати без жиру. Це також полегшує очищення. Після використання та охолодження тарілок протріть їх бавовняною тканиною, і вони готові до нового використання.
Ніякого безладу і заплутування шнура
Завдяки продуманій конструкції шнур більше не заплутується. В основу вбудовано пристрій для змотування шнура, що дає змогу легко керувати шнуром.
Знайде своє місце
Цей маленький і компактний універсальний міні-гриль знайде своє місце на будь-якому кухонному столі. Її можна зберігати в перевернутому вигляді, і вона має сучасний і позачасовий вигляд.
Безпека спрощена
Ручка поставляється з безпечним фіксуючим затискачем і зручна для перенесення гриля.
| Характеристики | |
| Індикатор готовності | відсутній |
| Індикатор роботи | є |
| Антипригарне покриття форми | є |
| Вага | 2 кг |
| Додатково | - |
| Змінні панелі | немає |
| Кількість відділень основної пластини | 1 відділення |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Пластини для вафель | є |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | є |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печива | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів/бутербродів | є |
| Потужність | 700 Вт |
| Регулювання температури | є |
| Розміри | 13 х 28 х 39 см |
| Ручка, що не нагрівається | є |
| Тип | мультимейкер |





































































































