Бренд:
Код товару:
TU-SM701GCW
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Антипригарне покриття Готувати на грилі стало простіше. Спеціальне покриття запобігає прилипанню їжі до робочої поверхні гриля, тож можете бути впевнені — ваші страви виглядатимуть привабливо. Коли пластина охолоне, просто протріть її бавовняною тканиною. Легке зберігання Завдяки продуманій конструкції більше жодних сплутаних шнурів. Намотувач шнура вбудовано в корпус, тому прибрати шнур — справа кількох секунд.
| Характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Виробник | Gorenje |
| Гарантія | 24 міс |
| Колір | Білий |
| Країна | Китай |
| Пластини для приготування | Гриля |
| Покриття пластин | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Розмір | 9,5 х 22,8 х 22,7 см |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Тип поверхні | Рифлена |
| Тип пристрою | Бутербродниця |





































































































