Бренд:
Код товару:
D-SM701GCB
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Готувати з бутербродницею Gorenje SM 701 GCB просто
Набридло готувати, але відмовлятися від смачних ранкових ласощів все одно не хочеться? Це ще не привід бігти до супермаркету за напівфабрикатами, адже достатньо купити бутербродницю GORENJE SM 701 GCB. Прилад, спеціально розроблений для швидкого підсмажування хлібних скибочок в комфортних умовах. І, ні, за всієї схожості принципів дії, це зовсім не тостер! Хоча Gorenje SM701GCВ може зберігатися вертикально (нагадуючи при цьому:
- симпатичний, стильний,
- дуже компактна валізка, економлячи місце, її робоче положення горизонтальне.
Просто розкрийте, підключіть та смажте на двох пластинах з антипригарним покриттям. Вага бутербродниці без пакування 1,2 кг.
Характеристики Gorenje SM 701 GCB
Температура подається від стандартного нагрівача трубчастого типу, тут немає унікальних особливостей. А ось на ручки варто звернути увагу. Навіть коли прилад сильно розігрітий, вони все одно залишаються прохолодними, дозволяючи обходитися без допоміжних незручних прихваток або кухонних рукавиць. Пластини алюмінієві з гофрованим покриттям, яке також призначене для запобігання пригоранню. Робоча потужність приладу становить 700 Ватів.
| Характеристики | |
| Індикатор готовності | відсутній |
| Індикатор роботи | є |
| антипригарне покриття | 1 |
| Антипригарне покриття форми | є |
| Відсік для шнура живлення | 1 |
| Вага | 1.2 кг |
| Довжина шнура | 1 м |
| Додатково | можливість вертикального зберігання |
| Затиск-фіксатор | 1 |
| Змінні панелі | немає |
| Кількість відділень | 1 шт |
| Кількість відділень основної пластини | 1 відділення |
| Колір | чорний |
| Матеріал корпуса | метал |
| Матеріал корпусу | метал |
| Пластини для вафель | немає |
| Пластини для горішків | немає |
| Пластини для грилю | є |
| Пластини для кексів | немає |
| Пластини для печива | немає |
| Пластини для пончиків | немає |
| Пластини для сендвічів/бутербродів | є |
| Потужність | 700 Вт |
| Регулювання температури | відсутнє |
| Розміри | 22.8 х 22.7 х 9.5 см |
| Розміри ( ВхШхГ ) | 95x228x227 |
| Ручка, що не нагрівається | є |
| Тип | бутербродниця |
| Управління | Механічне |
| Функції | індикатор нагріву |

























































































































