- Бренд:
- Код товару:E-DWB96DM50
- Доступно:Немає в наявностi
18 452 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Витяжка з дизайном Box-Design: потужність і привабливий вигляд в одному приладі. Панель управління TouchSelect: швидке і зручне налаштування бажаного рівня потужності та освітлення. Потужність відведення повітря: завдяки швидкості до 604 м³/год дбає про ідеальний клімат на Вашій кухні.
| Характеристики | |
| Висота (мін.) | 63.5 см |
| Висота (макс.) | 107.5 см |
| Глибина | 50 см |
| Додатково | функція залишкового ходу вентилятора |
| Жироуловлюючий фільтр | металевий |
| К-ть швидкостей | 4 |
| Клас ефективності освітлення | A |
| Клас ефективності фільтрації жирів | D |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Мінімальний рівень шуму | 48 дБ |
| Максимальний рівень шуму | 60 дБ |
| Матеріал корпуса | Нержавіюча сталь |
| Освітлення | Світлодіодне |
| Оформлення | Т-подібна |
| Продуктивність | 360 м³/рік |
| Режим повітроочищення | Відведення повітря |
| Тип витяжки | Т-подібна |
| Тип монтажу | Настінний |
| Управління | Електронне |
| Ширина | 90 см |

























































































































