- Бренд:
- Код товару:GR-40405001
- Доступно:Немає в наявностi
графин із криштального скла із декоруванням GROHE Blue
кришка із нержавіючої сталі із відкидним замком
із вбудованим ситом для затримки, наприклад, фруктів
пластикова кришка для закривання
не містить Бисфенол А
придатний для миття у посудомийній машині
об'єм 1.0 л
кришка із нержавіючої сталі із відкидним замком
із вбудованим ситом для затримки, наприклад, фруктів
пластикова кришка для закривання
не містить Бисфенол А
придатний для миття у посудомийній машині
об'єм 1.0 л
| Характеристики | |
| EAN | 4005176698019 |
| Артикул | 40405001 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 1.11 кг |
| Висота упаковки | 105 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Колекція | GROHE Blue Home |
| Країна виробник | Словаччина |
| Тип аксесуара | Посуд |
| Ширина упаковки | 105 мм |




























































































































