- ...
- Головна
- Мийки, змішувачі та аксесуари
- Фільтри для води
Blue Мембранний фільтр за технологією зворотного осмосу (40880001)
-
Рейтинг:
- Бренд:
- Код товару:GR-40880001
- Доступно:Немає в наявностi
| Характеристики | |
| EAN | 4005176748011 |
| Артикул | 40880001 |
| Бренд | Grohe |
| Вес упаковки | 1.51 кг |
| Висота упаковки | 121 мм |
| Довжина упаковки | 418 мм |
| Колекція | GROHE Blue Pure |
| Країна виробник | Австрія |
| Ширина упаковки | 121 мм |
Ви дивились
Кредитний роздiл































































































































