- Бренд:
- Код товару:D-ZM850-GV3
- Доступно:Немає в наявностi
3 499 грн.
Немає в наявностi
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Блок живлення Gigamax 3 з потужністю 850 Вт пропонує високу ефективність на рівні 88% і сертифікацію 80+ Bronze для енергозбереження. Його особливості включають 120-міліметровий вентилятор для ефективного охолодження і напівмодульний дизайн, що забезпечує гнучкість під час встановлення
| Характеристики | |
| +12V1 | 70.8А |
| +12V2 | Ні |
| +12V3 | Ні |
| +12V4 | Ні |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | 1 |
| Floppy | Ні |
| Molex | 3 |
| NLO (робота без навантаження) | Є |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Є |
| OTP (захист від перегрівання) | Є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | Ні |
| PCI-E 8pin | Ні |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 6 |
| SCP (захист від короткого замикання) | Є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Є |
| Вага | 1.8 кг |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити | 150x140x86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 88% |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | Є |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |


















































































































