- Бренд:
- Код товару:D-ZM1000-TMX2
- Доступно:Немає в наявностi
6 938 грн.
Немає в наявностi
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Модульний блок живлення Zalman Teramax ZM1000-TMX2 (1000W) для сучасних комп'ютерних систем преміум класу. Серія Teramax створена для економії енергоспоживання та забезпечення безперебійної роботи понад 7 років. Компонентна база блоків живлення надійна та витривала. Сертифікація 80 Plus Gold / Cybenetics ETA Platinum і відповідність стандарту ATX 3.0 / PCIE 5.0 додаткова перевага пристрою. Блок живлення з 120 мм FDB вентилятором, що працює тихо, незалежно від навантаження і гарантує ефективне обдування компонентів.
Відповідність блоків живлення стандарту RoHS. Сертифіковані товари екологічно безпечні для довкілля і людини, яка їх використовує. Блоки живлення отримують сертифікацію тільки після спеціального XRF-тестування: рівень вмісту 10-ти небезпечних речовин має бути нижчим за рівень, встановлений стандартом для експортованої електроніки. Усю продукцію Zalman виготовлено з урахуванням стандартів RoHS. Блок живлення Zalman Teramax ZM1000-TMX2 (1000W) із сучасною компонентною базою, що гарантує надійну та стабільну роботу впродовж тривалого терміну експлуатації та дає змогу бути впевненим у бездоганній працездатності блока та якісному живленні системи. У комплекті все необхідне для роботи пристрою.
| Характеристики | |
| +12V1 | 83.33А |
| +12V2 | Ні |
| +12V3 | Ні |
| +12V4 | Ні |
| +3.3V | 25А |
| +5V | 25А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Ні |
| 8-pin CPU | Ні |
| Floppy | Ні |
| Molex | 3 |
| NLO (робота без навантаження) | Ні |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | Є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | Є |
| OTP (захист від перегрівання) | Є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | Є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | Ні |
| PCI-E 8pin | Ні |
| PFC (Power Factor Correction) | Ні |
| SATA | 3 |
| SCP (захист від короткого замикання) | Є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | Є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | Є |
| Вага | 2.8 кг |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 140х150х86 мм |
| ККД | 90% |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | Є |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |










































































































































