- Бренд:
- Код товару:D-R-PS850G-FE0B-JGEU
- Доступно:В наявності
5 604 грн.
В наявності
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Блоки живлення GamerStorm PS-G призначені для компактних комп’ютерів, що повністю відповідають останнім стандартам Intel ATX 3.1 та PCIe 5.1, а також забезпечують енергоефективність рівня Gold.
Серія PS-G Series пройшла офіційну сертифікацію Cybenetics та PPLP на відповідність стандарту ATX 3.1. Ці блоки живлення здатні видавати до 200% загальної потужності системи та 300% номінальної потужності через роз’єм 12В-2x6 протягом 0.1 мс, як цього вимагає стандарт Intel ATX 3.1.
Завдяки використанню високоякісних японських електролітичних конденсаторів преміум-класу, активного модуля корекції коефіцієнта потужності (PFC), топології напівмостового LLC-резонансного перетворювача та DC-to-DC перетворювачів блок живлення серії PS-G забезпечує час утримання 16 мс при навантаженні 80%.
PS-G оснащений високоякісними кабелями, що пройшли сертифікацію UI, з мідними жилами та спеціальним обплетенням. Ці кабелі відповідають суворим стандартам безпеки, а прокладати їх одне задоволення. Завдяки двоколірним гніздам 12В-2х6 користувачам легко переконатися у правильності встановлення.
Спеціально спроектований вентилятор 92x20 мм збільшеної товщини з гідродинамічним підшипником та аеродинамічною конструкцією, створеною з урахуванням оптимального розташування плати та ретельного аналізу опору потоку повітря, відрізняється винятковою стабільністю при роботі та вражаюче низьким рівнем шуму.
| Характеристики | |
| +12V1 | 70.8А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | є |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 3 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | немає даних |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 125х100х63.5 мм |
| Довжина кабеля | MB (20+4) pin - 350 мм; CPU (4+4) pin - 2 х 500 мм; PCIE (6+2) pin - 450 мм; PCIE (6+2) pin - 450 + 120 мм; 16 PIN PCIe GEN5 - 450 мм; Molex + SATA - 300 + 120 + 120 + 120 мм |
| ККД | 90% |
| Колір | чорний |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х92 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Форм-фактор | SFX |





































































































