- Бренд:
- Код товару:D-R-PN850D-FC0B-JGEU-V2
- Доступно:В наявності
4 929 грн.
В наявності
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Завдяки можливості забезпечити втричі перевищений TGP протягом 0.1 мс, випадкові піки живлення ніколи не будуть проблемою. PN850D забезпечить стабільне живлення для ПК старих моделей та наступного покоління в найближчому майбутньому.
Сертифіковано за стандартом 80 Plus Gold, що забезпечує високий рівень енергоефективності при навантаженні до 90% типових навантажень. Кожен пристрій також має золотий рейтинг від Cybenetics.
Завдяки використанню високоякісного основного електролітичного конденсатора, активного коригування коефіцієнта потужності (PFC), повно-мостового регулювання рівня дроту (SRC LLC) та топології постійного струму (DC-DC), PN850D може підтримувати час витримки більше 16 мс при високому навантаженні 80%.
Оснащений високоякісним мідним кабелем 12V-2x6 в оболонці з міцністю до 105C, PN850D забезпечує потужність до 600 Вт для сучасних графічних процесорів.
| Характеристики | |
| +12V1 | 70.5А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 2 |
| NLO (робота без навантаження) | є |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 3 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 8 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | немає даних |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 700 мм; PCIE (12+4) pin - 600 мм; PCIE (6+2) pin - 550 мм; SATA + Molex - 450 + 120 + 120 + 120 + 120 мм |
| ККД | 90% |
| Колір | чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 850 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |














































































































