- Бренд:
- Код товару:D-R-PK650D-FA0B-JGEU
- Доступно:В наявності
2 979 грн.
В наявності
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Серія PK-D сертифікована за стандартом 80 Plus Bronze, забезпечуючи ефективність до 85% за типового навантаження, мінімізуючи надлишкові втрати тепла та знижуючи витрати на енергію.
Високоефективна плата постійного струму, розроблена для ліній +3.3 В та +5 В, допомагає досягти чіткішого регулювання напруги та покращити сумісність системи з компонентами наступного покоління.
Розроблено для високої енергоефективності в режимі очікування, що відповідає міжнародним стандартам ErP Lot 6 для зниження загального споживання енергії.
| Характеристики | |
| +12V1 | 54А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | 1 |
| Floppy | немає |
| Molex | 4 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 7 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | немає даних |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| Довжина кабеля | MB (24) pin - 500 мм; CPU (4+4) pin - 620 + 120 мм; PCIE (6+2) pin - 500 + 120 мм; SATA - 400 + 100 + 100 + 100 мм; Molex - 400 + 100 + 100 + 100 мм |
| ККД | 85% |
| Колір | чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 650 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |














































































































