- Бренд:
- Код товару:D-R-PF600X-HD0B-JGEU
- Доступно:В наявності
2 051 грн.
В наявності
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Бронзовий рівень ефективності, отриманий завдяки сертифікації 80 Plus, Cybenetics та PPLP, забезпечує 88% ефективність за типових навантажень (50%), значно зменшує втрати енергії та тепловиділення, одночасно подовжуючи термін служби блоку живлення.
Завдяки використанню тайванських високоякісних твердотільних та електролітичних конденсаторів, серія PF-X гарантує час затримки вимкнення не менше 16 мс при навантаженні 75%, що забезпечує надійний захист від аномальних відключень живлення. 5V Stand-By Line використовує електролітичні конденсатори від двох основних японських брендів, термін служби яких у чотири рази довший порівняно зі звичайними, забезпечуючи стабільну роботу в режимі очікування протягом дня.
Щоб відповідати стандарту Intel ATX 2.52, використовується активна технологія PFC + подвійне перемикання + перемикання постійного струму (DC-DC) у поєднанні з двоступеневою схемою електромагнітних перешкод. Це значно зменшує пульсаційний шум та відхилення напруги, забезпечуючи кращі електричні характеристики та сумісність.
Високоякісний вентилятор з довговічними підшипниками подовжує термін служби на 30% порівняно зі звичайним вентилятором і може безперервно працювати протягом семи годин на добу в середовищі з температурою 40℃. Тим часом аеродинамічний дизайн, заснований на розташуванні друкованої плати та опорі потоку, забезпечує чудову стабільність і тиху роботу.
Оснащений спеціально розробленими кабелями GamerStorm в ізоляції, що значно спрощує встановлення та підключення.
| Характеристики | |
| +12V1 | 50А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 16А |
| +5V | 16А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 2 |
| NLO (робота без навантаження) | є |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 6 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | немає даних |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити | 140х150х86 мм |
| Довжина кабеля | MB (20+4) pin - 550 мм; CPU (4+4) pin - 620 + 150 мм; PCIE (6+2) pin - 2 х 550 мм; SATA + Molex - 450 + 150 + 150 + 150 мм |
| ККД | 88% |
| Колір | чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 600 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Bronze |
| Форм-фактор | ATX |





































































































