- Бренд:
- Код товару:D-ZPU-700S
- Доступно:Немає в наявностi
Серія EON пропонує високу якість і високу ефективність 80 PLUS 230V EU
конкурентоспроможна ціна, оснащений безшумними 120-мм вентиляторами.
Джерела живлення повністю виготовлені зі сталі з елегантним чорним покриттям
оснащений наддовгими рідними кабелями. Серія EON працює тихо та забезпечує
його потужність з усіма основними функціями захисту та безпеки.
| Характеристики | |
| +12V1 | 53А |
| +12V2 | Ні |
| +12V3 | Ні |
| +12V4 | Ні |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.4А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | Ні |
| 8-pin CPU | Ні |
| Floppy | Ні |
| Molex | 2 |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | Ні |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | Ні |
| PCI-E 8pin | Ні |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 4 |
| Вага | 1.4 кг |
| Вхідна напруга | 200-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| ККД | немає даних |
| Колір | Чорний |
| Модульне підключення | Ні |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus White |
| Форм-фактор | ATX |




























































































































