- Бренд:
- Код товару:D-CM 700 ATX
- Доступно:В наявності
1 692 грн.
В наявності
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Модель Casecom 700W (CM 700 ATX) зробить ваш персональний комп’ютер по-справжньому надійним та довговічним. Цей блок живлення чудово справляється з функціями вторинного джерела живлення для інтегрованих та дискретних графічних адаптерів, а також інших пристроїв, встановлених у ПК.
Завдяки активній системі PFC пристрій не перегрівається під час автоматичного компенсування потужності. У конструкції передбачені роз’єми під лінії резервного підживлення відеоадаптерів. Також є достатня кількість входів для процесора та материнської плати, Peripheral, SATA. Експлуатаційний ресурс є вельми значним. Завдяки роботі вбудованого лопатевого кулера та вентиляційної перфорації забезпечується підтримання температури під корпусом на рівні, необхідному для коректної роботи внутрішніх вузлів блоку живлення.
| Характеристики | |
| +12V1 | 52А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 15А |
| +5Vsb | 2А |
| -12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | немає |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 4 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | 2 кг |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Габарити | 150x155x86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | немає даних |
| Колір | чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 700 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Форм-фактор | ATX |











































































































































