- Бренд:
- Код товару:D-BN335
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Безкомпромісна тиша та продуктивність
be quiet! Dark Power 13 пропонує ефективність класу 80 PLUS Titanium, практично безшумну роботу та сумісність з ATX 3.0 відеокартами next-gen покоління.
Ефективність 80 PLUS Titanium (до 95.4%)
ATX 3.0 з повною підтримкою PCIe 5.0 відеокарт, а також GPU з живленням 6+2pin
Запатентований безкаркасний вентилятор Silent Wings для практично безшумної роботи
Революційна сітчаста фронтальна панель та покращена конструкція повітрозабірника для оптимальної циркуляції повітря
Спеціальний ключ (Overclocking key) для вибору між чотирма 12В лініями або однією надпотужною
Модульна система кабелів для зручності підключення
Технології Active Rectifier + full bridge LLC забезпечують стабільність сигналу, що не має рівних, і ефективність
| Характеристики | |
| +12V1 | 32А |
| +12V2 | 32А |
| +12V3 | 40А |
| +12V4 | 40А |
| +3.3V | 25А |
| +5V | 25А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.5A |
| 4+4 pin CPU | 1 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | 1 |
| Floppy | немає |
| Molex | 2 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 4 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 13 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | 2.03 кг |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 175х150х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 94% |
| Колір | чорний |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Рівень шуму | 25.8 дБ |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Titanium |
| Форм-фактор | ATX |





































































































