- Бренд:
- Код товару:D-90YE00SB-B0NA00
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Особливості
Конденсатори військового класу забезпечують преміальну довговічність і надійність.
Подвійні кулькові підшипники вентилятора служать до двох разів довше, ніж конструкції з підшипниками ковзання.
Захисне покриття друкованої плати оберігає від вологи, пилу та екстремальних температур.
Сертифікації 80 Plus і Cybenetics Gold: японські конденсатори та преміальні компоненти забезпечують провідну енергоефективність.
Сумісність з ATX 3.1: серія TUF Gaming Gold EVO відповідає стандартам ATX 3.1 і комплектується 16-контактним кабелем PCIe, сумісним з відеокартами PCIe Gen 5.1.
Повністю модульні кабелі з гравіюванням допомагають підтримувати акуратний і організований вигляд системи.
| Характеристики | |
| +12V1 | 62.5А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 25А |
| +5V | 25А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 2 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | 2 |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 4 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | 1.32 кг |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х140х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | немає даних |
| Колір | чорний |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |





































































































