- Бренд:
- Код товару:D-90YE00S5-B0NA00
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
TUF Gaming 1000W Gold — це ефективний, стійкий і надійний блок живлення, розроблений для тривалої роботи.
Конденсатори та дроселі проходять складні випробування, щоб отримати сертифікат військового рівня.
Подвійні кулькові підшипники вентилятора можуть служити вдвічі довше, ніж конструкції підшипників втулки.
Захисне покриття PCB захищає від вологи, пилу та екстремальних температур.
Сертифікація 80 Plus Gold є результатом використання японських конденсаторів та інших компонентів преміум-класу.
Конструкція вентилятора Axial-Tech має меншу втулку вентилятора, яка сприяє подовженню лопатей, і бар’єрне кільце, яке збільшує тиск повітря вниз.
Повністю модульні карбовані кабелі зберігають вашу установку акуратною.
| Характеристики | |
| +12V1 | 83.3А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 25А |
| +5V | 25А |
| +5Vsb | 3A |
| -12V | 0.8А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 4 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | немає |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | немає |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | 4 |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 5 |
| SCP (захист від короткого замикання) | немає |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | є |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| Вага | 2.48 кг |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х150х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 92% |
| Колір | білий |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Рівень шуму | 0 дБ |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |





































































































