- Бренд:
- Код товару:D-90YE00N1-B0NA00
- Доступно:Немає в наявностi
11 980 грн.
Немає в наявностi
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Наслідуючи ROG Thor, ROG Loki SFX-L 1000W Platinum демонструє ті самі компоненти та функції класу для ентузіастів, усі вони упаковані у форм-фактор SFX-L. Завдяки тихій роботі та високій продуктивності, Loki готовий до роботи у вашій наступній збірці SFF.
Охолодження Axial-Tech
120-міліметровий вентилятор із ШІМ-регулюванням для низького рівня шуму та контролю температури
Компактний форм-фактор
SFX-L: 125 x 125 x 63,5 мм
Готовий до PCIe Gen 5.0
16-контактний кабель у комплекті для передачі потужності до 600 Вт на відеокарти PCIe 5.0
Майбутнє готове
Більш жорстке регулювання напруги та струму
80 PLUS Платина
Сертифікований
Ефективність до 92% при низькому нагріванні та шумі та підвищеній надійності
Вентилятор із підсвічуванням ARGB і синхронізація аури
Готовий до синхронізації світлових ефектів у вашій ігровій системі
| Характеристики | |
| +12V1 | 83.3А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.8А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 4 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | 3 |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 6 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | 1.83 кг |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 125х125х63.5 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 92% |
| Колір | чорний/сірий |
| КПД | 92% |
| Модульне підключення | з модульним підключенням |
| Наявність підсвічування | з підсвічуванням |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 1000 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Platinum |
| Форм-фактор | SFX-L |

















































































































































