- Бренд:
- Код товару:D-90YE00U1-B0NA00
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
НАЙКРАЩА ПРОДУКТИВНІСТЬ
Завдяки сертифікації 80+ Gold, подвійним вентиляторам на шарикопідшипниках і 8-річній гарантії, блоки живлення ASUS серії Prime забезпечують ефективне та надійне електроживлення для високопродуктивних робочих станцій, універсальних ПК та ігрових систем.
ПОДВІЙНІ КУЛЬКОВІ ПІДШИПНИКИ ВЕНТИЛЯТОРА
Зразкове охолодження забезпечує 135-міліметровий вентилятор, що обертається на подвійному шарикопідшипнику, який слугує вдвічі довше, ніж підшипник із втулкою.
80+ ЗОЛОТИЙ СЕРТИФІКАТ
Блок живлення ASUS Prime 750W Gold оснащений ефективними конденсаторами з низьким коефіцієнтом електромагнітної розсіювання (ESR) для забезпечення ефективної роботи, що надає йому статус 80 PLUS Gold. Це означає, що він забезпечує до 92% ефективності, що призводить до зменшення нагрівання, зниження шуму вентиляторів і підвищення надійності.
СУМІСНІСТЬ З ATX 3.0
Останні оновлення специфікацій електроживлення вже встигли запрацювати. Стандарт ATX 3.0 встановлює більш жорсткі вимоги до регулювання напруги та струму для обладнання наступного покоління, і ASUS Prime 750W Gold повністю відповідає цьому стандарту. 16-контактний кабель PCIe, сумісний з відеокартами PCIe Gen 5.0, постачається в комплекті з блоком живлення, що відкриває широкі можливості.
ОБЕРІТЬ СВІЙ СТИЛЬ
Дві сторони корпусу пофарбовані в білий колір, а дві - в чорний, що дає змогу зорієнтувати блок живлення відповідно до бажаного стилю вашого комп’ютера.
8-РІЧНА ГАРАНТІЯ
Ми настільки впевнені в надійності ASUS Prime 750W Gold, що надаємо на нього 8-річну гарантію.
| Характеристики | |
| +12V1 | 62А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 20А |
| +5V | 20А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | 2 |
| 4-pin CPU | немає |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | немає |
| Molex | 3 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | є |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | є |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | 1 |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | 3 |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 5 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | є |
| Вага | 1.466 кг |
| Вхідна напруга | 100-240 В |
| Габарити | 150х150х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | 92% |
| Колір | білий/чорний |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х135 мм |
| Потужність | 750 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | 80 Plus Gold |
| Форм-фактор | ATX |















































































































