3 114 грн.
В наявності
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.

Блок живлення Chiefteс GDP-650C серії A-90 з унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужності PFC є чудовим варіантом для використання в офісних та домашніх ПК. Він відповідає специфікації стандарту ATX 12V 2.3, сумісний з усіма процесорами та підтримує підключення відеокарт нового покоління по системі NVIDIA SLI/ATI CrossFire.


Тихий 140-мм вентилятор з автоматичним контролем швидкості AFC та модульна система підключення кабелів забезпечують якісний відвід тепла.


У блоці живлення Chiefteс GDP-650C передбачено наступні технології захисту:


  • OCP (захист від надструмів);

  • OTP (захист від перегрівання);

  • OPP (захист від перевантаження);

  • OVP (захист від перенапруги);

  • SCP (захист від короткого замикання);

  • UVP (захист від пониженої напруги);

  • SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).

Цей блок живлення поєднав в собі високу енергоефективність і максимальну стабільність протягом усього часу роботи, що підтверджується сертифікацією 80 PLUS GOLD.

Характеристики
Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA 3/1/6
Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2
ККД 90
Модульне підключення кабелів Так
Потужність, Вт 650
Розмір вентилятора, мм 140
Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт 2 x 6+2pin
Тип роз'єму для материнської плати 24 pin
Тип роз'єму підключення живлення процесора 1 x 4+4pin
Форм-фактор ATX
Функція PFC активна

Ви дивились