- Бренд:
- Код товару:107475
- Доступно:В наявності
1 655 грн.
В наявності
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Блок живлення Chiefteс GPS-400A8 серії SMART, оснащений унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужності PFC. Він відповідає специфікації стандарту ATX 12V 2.3 та сумісний з усіма процесорами та відеокартами нового покоління.
Блок живлення Chiefteс GPS-400A8 здатний видати 400Вт потужності при ефективності >85%. Він має в комплекті довгі кабелі та є хорошим варіантом для складання домашніх та офісних комп’ютерних систем.
Тихий 120-мм вентилятор з автоматичним контролем швидкості AFC забезпечує якісний відвід тепла.
У блоці живлення Chiefteс GPS-400A8 передбачено наступні технології захисту:
- OPP (захист від перевантаження);
- OVP (захист від перенапруги);
- SCP (захист від короткого замикання);
- UVP (захист від пониженої напруги);
- SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги).
| Характеристики | |
| 8pin EPS (4+4) | 1 шт |
| Floppy | 1 |
| SATA | 3 шт |
| Безпека | UVP (Захист від пониження напруги в мережі) |
| Вхідна напруга | 200 |
| Габарити ( ВxШxГ ) | 87 x 140 x 150 |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Довжина кабеля | 0.5 |
| Додатково | управління швидкістю обертання |
| Живлення MB/CPU | 24+4 pin |
| Захист від короткого замикання | 1 |
| Захист від надлишкового струму | 1 |
| Захист від перенапруги | 1 |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD/SATA | 2/1/3 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1 |
| ККД | 80 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Конектори для підключення Peripheral/FDD/SATA | 2/1/3 |
| Максимальне навантаження | +3.3V - 22A |
| Потужність | 400 Вт |
| Потужність, Вт | 400 |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Стандарт ATX 12В ст. | 2.3 |
| Тип | Для ПК |
| Тип PFC | активна |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 1x6+2pin |
| Тип роз'єму для материнської плати | 20+4 pin |
| Тип роз'єму підключення живлення процесора | 1x4pin |
| Форм-фактор | ATX |
| Функція PFC | Активна |
| Частота | 50 |







































































































