- Бренд:
- Код товару:D-DLP-25D
- Доступно:В наявності
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Гарантія 12 місяців
Ми впевнені в якості продукції та надаємо офіційну гарантію на товари строком 12 місяців.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна й сертифікована.
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Блок живлення DELUX 400W (DLP-25D) - це якісне джерело електроживлення, призначене для постачання вузлів комп"ютера електричною енергією. У його завдання входить перетворення мережевої напруги до заданих значень, їх стабілізація і захист від незначних перешкод живлячої напруги. Блок оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру (12см) і меншій частоті обертання, еффективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Основним параметром комп"ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У DELUX 400W (DLP-25D) вона становить 400W, що забезпечить живленням усі елементи системи початкового рівня. DELUX 400W (DLP-25D) використовує пасивний тип корекції коефіцієнта потужності (Power Factor Correction, PFC). Пасивний PFC є простим і тому надійним, це звичайний дросель порівняно великій індуктивності, включений в мережу послідовно з блоком живлення.
| Характеристики | |
| +12V1 | 14А |
| +12V2 | 13А |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 30А |
| +5V | 16А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.8А |
| 4+4 pin CPU | немає |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | 1 |
| Molex | 2 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | немає |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | пасивний |
| SATA | 1 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| Вага | немає даних |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Габарити | немає даних |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | немає даних |
| Колір | сірий |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 400 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Форм-фактор | ATX |










































































































