- Бренд:
- Код товару:D-CM 500 ATX
- Доступно:В наявності
1 042 грн.
В наявності
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Блок живлення CASECOM 500W, 120mm, 2хSATA, Bulk (CM 500 ATX) CASECOM 500W (CM 500 ATX) являє собою блок живлення потужністю 500 Вт. Встановлюйте численні вимогливі до харчування компоненти без ризику відмови системи. Блок оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, ефективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Основним параметром комп"ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У даній моделі вона становить 500W, що забезпечить живленням усі елементи систем середнього рівня продуктивності.
| Характеристики | |
| +12V1 | 32А |
| +12V2 | немає |
| +12V3 | немає |
| +12V4 | немає |
| +3.3V | 19А |
| +5V | 15А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | немає |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | 1 |
| Molex | 3 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | немає |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | активний |
| SATA | 2 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| Вага | немає даних |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Габарити | 140х150х86 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | немає даних |
| Колір | сірий |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 500 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Форм-фактор | ATX |





































































































