- Бренд:
- Код товару:D-CM 450 ATX
- Доступно:В наявності
750 грн.
В наявності
Товар новий !
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
CASECOM 450W (CM 450 ATX) являє собою блок живлення потужністю 450 Вт з модульним підключенням кабелів. Встановлюйте численні вимогливі до харчування компоненти без ризику відмови системи. Блок оснащений кулером, який завдяки збільшеному розміру і меншій частоті обертання, ефективно охолоджує БП і при цьому залишається малошумним. Основним параметром комп"ютерного блоку живлення є максимальна потужність, що віддається в навантаження. У даній моделі вона становить 450W, що забезпечить живленням усі елементи систем середнього рівня продуктивності.
| Характеристики | |
| +12V1 | 32А |
| +12V2 | немає даних |
| +12V3 | нет данных |
| +12V4 | немає даних |
| +3.3V | 19А |
| +5V | 15А |
| +5Vsb | 2.5А |
| -12V | 0.3А |
| 4+4 pin CPU | немає |
| 4-pin CPU | 1 |
| 8-pin CPU | немає |
| Floppy | 1 |
| Molex | 1 |
| NLO (робота без навантаження) | немає |
| OCP (захист від перевантаження через струм) | немає |
| OPP/OLP (захист від перевантаження) | є |
| OTP (захист від перегрівання) | немає |
| OVP (захист від підвищення напруги в мережі) | є |
| PCI-E 16pin (Gen 5) | немає |
| PCI-E 6+2pin | немає |
| PCI-E 6pin | немає |
| PCI-E 8pin | немає |
| PFC (Power Factor Correction) | немає |
| SATA | 3 |
| SCP (захист від короткого замикання) | є |
| SIP (захист від стрибків струму та напруги) | немає |
| UVP (захист від зниження напруги в мережі) | немає |
| Вага | немає даних |
| Вхідна напруга | 220 В |
| Габарити | 150х140х87 мм |
| Довжина кабеля | - |
| ККД | немає даних |
| Колір | сірий |
| Модульне підключення | без модульного підключення |
| Наявність підсвічування | без підсвічування |
| Охолодження | 1х120 мм |
| Потужність | 450 Вт |
| Рівень шуму | немає даних |
| Стандарт 80 Plus | немає |
| Форм-фактор | ATX |


















































































































