- Бренд:
- Код товару:MO-101898
- Доступно:Немає в наявностi
Втілюйте всі улюблені страви з дивовижною легкістю за допомогою мультифункціонального блендера 11 в 1 від Polaris. Для цього передбачений найширший вибір насадок:
Подрібнювач 2 л, насадка для нарізки кубиками, насадка для картоплі фрі, насадка для картопляних оладок, насадка для нарізки, насадка-тертка, міні-подрібнювач 0.5 л з надгострими лезами, занурювальний блендер, насадка для подрібнення в пюре, насадка-вінчик, насадка для збивання молока.
З блендером Polaris PHB 1604AL CUBE ви чудово впораєтесь з будь-яким типом обробки, коли подрібнюєте м'ясо, щільні овочі, шоколад або навіть кубики льоду. Обладнаний надпотужним двигуном 1600 Вт, він забезпечить кращу продуктивність обробки для будь-яких кулінарних задач.
Особлива конструкція двигуна та шумозахищений дизайн забезпечать надтиху обробку навіть на пікових обертах.
Система подвійного захисту від перевантаження та перегріву гарантують стабільну роботу блендера навіть під час обробки найжорсткіших продуктів та збільшених порцій.
Чотири надміцні леза з титановим покриттям збережуть кращі результати нарізки, як би часто ви не готували улюблені страви. А завдяки своїй особливій конструкції вони забезпечать розширену зону нарізки, для ще більш ретельного та рівномірного подрібнення будь-якого типу продуктів.
*Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без попередження. Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Характеристики | |
Ємність подрібнювача | 2 |
Імпульсний режим | Так |
Вінчик для збивання | Так |
Вага | 3.56 |
Висота | 385 |
Гарантія | 24 мес. от производителя |
Глибина | 65 |
живлення | Мережа 220В |
Кількість швидкостей | 30 |
Колір | Сріблястий |
Матеріал корпусу | Пластик |
Мирна склянка | Так |
Насадки для нарізки і шинкування | Так |
Плавне регулювання швидкості | Так |
Режим Турбо | Так |
Споживана потужність | 1600 |
Стан | Новий |
Ширина | 65 |