- Бренд:
- Код товару:TU-RTB420-W
- Доступно:Немає в наявностi
541 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Блендер Rotex RTB420-W — це найкращий домашній помічник. З його допомогою можна швидко приготувати безліч смачних страв і напоїв, які також відзначаються своєю корисністю. RTB420-W від компанії Rotex потужністю 450 Вт із 2 швидкісними режимами роботи.
| Характеристики | |
| Ємність мірної склянки | Ні |
| Вага | 0,59 кг |
| Виробник | Rotex |
| Кількість насадок | 1 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Колір | Білий |
| Країна | Китай |
| Матеріал занурювальної частини | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Насадка винчик | Ні |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 450 Вт |
| Тип блендера | Понурювальний |





































































































