- Бренд:
- Код товару:TU-RTB3510-W
- Доступно:Немає в наявностi
888 грн.
Немає в наявностi
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
Блендер Rotex RTB RTB3510-W Sport насамперед привертає увагу значним набором виконуваних функцій. Крім блендера, в комплектацію також входить 2 спортивні пляшечки з герметичними кришками ємністю 0,4 л, в яких ви можете взяти з собою смузі відразу після приготування. Потужність даного агрегату становить 260 Вт, що дозволяє без проблем змішувати, подрібнювати та збивати.
| Характеристики | |
| Ємність подрібнювача | 400 мл |
| Вага | 1,01 кг |
| Виробник | Rotex |
| Гарантія | 12 міс |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Колір | Білий із зеленим |
| Країна | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розмір | 23 x 9 x 19,8 см |
| Споживана потужність | 260 Вт |
| Тип блендера | фітнес-блендер |





































































































