Бренд:
Код товару:
D-f.B5627501
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Star А4 150 – компактний і зручний брошурувальник на пластикову пружину. Призначений для нерегулярного використання в малому або домашньому офісі. Неперевершений дизайн Star А4 150 вигідно виділить ваше робоче місце.
Брошурувальник оснащений технологіями, які прискорять і спростять брошурування документів:
- Автоматичні стулки лотка для відходів: при переповненні лотка для відходів стулка лотка автоматично відкривається, що сигналізує про необхідність його спустошення.
- Ергономічне розташування зубців: у брошурувальників на пластикову пружину зубці розташовані під кутом 15 градусів, що полегшує роботу над створенням брошури.
- Селектор формату: точне вирівнювання аркушів різних форматів по краю.
- Селектор діаметра пружин і товщини документа: простий підбір пружини по товщині документа.
- Вертикальне завантаження документа: знижує ймовірність перекосу документа під час перфорації, листи вирівнюються під власною вагою.
| Характеристики | |
| Відключення ножів | немає |
| Вага | 4.94 кг |
| Габарити | 80х448х280 мм |
| Глибина перфорації | 6-19 мм |
| Максимальна товщина палітурки | 150 листов |
| Максимальна товщина перфорації | 15 |
| Максимальний формат | А4 |
| Регулювання глибини перфорації | є |
| Спосіб палітурки | пластикова пружина |
| Тип | ручний |





































































































