Бренд:
Код товару:
E-HM_22
✓
Зручні способи оплати
Оплачуйте замовлення онлайн банківською карткою, безготівковим переказом або під час отримання товару.
Доставка та отримання
Отримайте замовлення у відділенні Нової Пошти або замовте кур’єрську доставку за вашою адресою. Вартість доставки розраховується за тарифами перевізника.
Відправлення замовлень
Самовивіз тимчасово недоступний. Відправляємо замовлення Новою Поштою. Перевіряйте посилку під час отримання. Великогабаритні та дороговартісні товари відправляються тільки за передоплатою.
Оригінальний товар
Ми працюємо з офіційними постачальниками та гарантуємо, що вся продукція оригінальна
Безпечні покупки
Ваші дані під захистом
Підтримка клієнтів
Відповімо на всі питання
Легке повернення
14 днів на повернення товару
Термогігрометр контролює мікроклімат в приміщенні. Відображає індикацію температури, відносну вологість повітря, дату і час. Функція таймера для короткострокових налаштувань. Термогігрометр можна повісити на стіну або поставити на столі.
| Характеристики | |
| Вага | 160 г |
| Діапазон вологості | від 20% до 95% відносної вологості |
| Додатково | відкидна підставка для установки на столі і кріплення для настінного монтажу |
| живлення | Батарейка |
| Комплектація | 2 батареї |
| Мін. яка вимірюється температура | -10 °C |
| Макс. яка вимірюється температура | +50 °C |
| Особливості | перемикання °C/° F |
| Тип приладу | термогігрометр |
| Точність | ± 1 °C, ± 2 °C, ± 5% відносної вологості, ± 8% відносної вологості |
| Функції | температура внутрішня, вологість внутрішня, Таймер, дата, відображення часу |





































































































