- Бренд:
- Код товару:D-MW300UH
- Доступно:В наявності
555 грн.
В наявності
Самовивозу на даний час немає, відправка товару Новою поштою. Перевіряйте посилку при отриманні! Дорогі або габаритні товари відправляються за передоплатою.
MW300UH - Бездротовий USB-адаптер з високим коефіцієнтом посилення 300 Мбіт / с
• Забезпечує швидке з"єднання Wi-Fi для провідних пристроїв
• Дві антени з високим коефіцієнтом посилення 5dBi забезпечують поліпшену роботу прийому і передачі
• З технологією 2 х 2 MIMO користувачі можуть легко отримати доступ до високошвидкісного бездротового з"єднання
• Підтримка Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP (32/64-бітна)
Дві антени 5дБі з високим коефіцієнтом посилення забезпечують максимальний діапазон
MW300UH має дві зовнішні антени з високим коефіцієнтом посилення для забезпечення більш ефективної передачі і прийому сигналу, допомагає користувачам отримати стабільне з"єднання Wi-Fi по всьому будинку.
Дозволяє уникнути блокування сигналу
Кабель дозволяє легко знайти місце для MW300UH на вашому робочому місці. Більш того, в порівнянні з адаптерами зі слотами, ця конструкція дозволяє розташувати його ближче до маршрутизатора, щоб він міг отримувати більш чіткі сигнали.
Проста настройка - дружній інтерфейс на компакт-диску для простої установки.
Операційна система - сумісний з Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
• Забезпечує швидке з"єднання Wi-Fi для провідних пристроїв
• Дві антени з високим коефіцієнтом посилення 5dBi забезпечують поліпшену роботу прийому і передачі
• З технологією 2 х 2 MIMO користувачі можуть легко отримати доступ до високошвидкісного бездротового з"єднання
• Підтримка Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP (32/64-бітна)
Дві антени 5дБі з високим коефіцієнтом посилення забезпечують максимальний діапазон
MW300UH має дві зовнішні антени з високим коефіцієнтом посилення для забезпечення більш ефективної передачі і прийому сигналу, допомагає користувачам отримати стабільне з"єднання Wi-Fi по всьому будинку.
Дозволяє уникнути блокування сигналу
Кабель дозволяє легко знайти місце для MW300UH на вашому робочому місці. Більш того, в порівнянні з адаптерами зі слотами, ця конструкція дозволяє розташувати його ближче до маршрутизатора, щоб він міг отримувати більш чіткі сигнали.
Проста настройка - дружній інтерфейс на компакт-диску для простої установки.
Операційна система - сумісний з Windows 10 / 8.1 / 8/7 / XP
| Характеристики | |
| Інтерфейс підключення | Micro USB 2.0 |
| Висота | 21.7 мм |
| Глибина | 63.8 мм |
| Діапазон частот | 2.4 - 2.4835 ГГц |
| Захист інформації | WPA |
| Кількість антен | 2 |
| Комплект поставки | Посібник зі швидкого налаштування |
| Максимальна швидкість передачі даних | 300 Мбіт/с |
| Підтримка | XP |
| Потужність | 20 dBm |
| Стандарт бездротового зв'язку IEEE 802.11 | N |
| Тип антени | зовнішня/зйомна |
| Ширина | 113.2 мм |








































































































































