- Бренд:
- Код товару:LB-UPS02
- Доступно:Немає в наявностi
Наслідки при раптовому вимкненні електрики можуть бути серйозними. Втрата незбережених матеріалів на комп'ютері або перебої в роботі важливих пристроїв можуть коштувати дорого. Блок аварійного живлення Green Cell Power Proof UPS02 з повною/ефективною потужністю 800 ВА/480 Вт забезпечить захист ваших даних та безперебійну роботу ключових пристроїв у компанії або вдома. Завдяки топології Line-Interactive та вбудованому модулю регулювання напруги AVR у вас є додаткова впевненість у тому, що невеликі відхилення параметрів вхідного струму не зашкодять роботі ваших пристроїв. У свою чергу, малий час перемикання блоку живлення Green Cell Power Proof UPS02 дозволяє швидко змінювати джерело живлення на вбудований акумулятор. Форма вихідної напруги у вигляді апроксимованої (модифікованої) синусоїди працюватиме в більшості випадків, забезпечуючи безпечну роботу пристроїв у разі втрати мережного живлення.
| Характеристики | |
| Батарея | 1шт на 12в 9Ач |
| Безпека | Защита от короткого замыкания, Защита от перенапряжения, Тепловая |
| Вага | 4,9 кг |
| Вага в упаковці, кг | 5 |
| Висота в упаковці (см) | 32 |
| Вихідні роз'єми | Розетки - 2 шт., RJ-11 (вход/выход), USB |
| Вхідна напруга | 162-290В |
| Габариты | 142x101x298 мм |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці (см) | 20 |
| додаткова інформація | Холодный запуск, Защита телефонной линии (RJ11), Автоматическая регулировка напряжения (АРН), Сбрасываемый автоматический выключатель, Звуковые оповещения, Встроенный ЖК-дисплей, Микропроцессорный контроль параметров |
| Ефективна потужність | 480W |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект поставки | Силовой кабель, Руководство пользователя, Программного обеспечения, USB-кабель |
| Комунікаційний інтерфейс | USB, RJ-11 |
| Повна потужність | 800VA |
| Призначення | для ПК, роутера |
| Робота від батареї | до 6мин при 480Вт |
| Розташування батареї | Внутри |
| Середній час заряджання | 5 часов |
| Сигнальна робота | ЖК дисплей, Звук |
| Тип корпусу | Tower |
| Топологія | Линейно-интерактивный |
| Форма вихідної напруги | Модифицированная синусоида |
| Час перемикання | 2 - 6 мс |
| Ширина в упаковці (см) | 13 |
| Штрих код | 5902701419622 |





































































































