- Бренд:
- Код товару:LB-UPS04
- Доступно:Немає в наявностi
Захистіть свій будинок або офісне обладнання у разі раптового відключення електроенергії, вибравши це високоякісне джерело безперебійного живлення Green Cell Power Proof UPS04. ДБЖ дозволить вам уникнути пошкодження різного обладнання у разі відключення електроенергії, а також втрати незбережених результатів вашої роботи на комп'ютері, забезпечуючи враження/ефективну потужність 1500ВА/900Вт. Завдяки топології Line-Interactive та вбудованому модулю регулювання напруги AVR ви отримуєте додаткову впевненість у тому, що невеликі відхилення параметрів вхідного струму не зашкодять роботі ваших пристроїв. У свою чергу, малий час перемикання блоку живлення Green Cell Power Proof UPS04 дозволяє миттєво змінювати джерело живлення на вбудований акумулятор. Форма вихідної напруги у вигляді апроксимованої (модифікованої) синусоїди працюватиме в більшості випадків, забезпечуючи безпечну роботу пристроїв у разі втрати мережного живлення.
| Характеристики | |
| Батарея | 2шт по 12в 9Ач |
| Безпека | Защита от короткого замыкания, Защита от перенапряжения, Термальная |
| Вага | 11,1 кг |
| Вага в упаковці, кг | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 40 |
| Вихідні роз'єми | Розетка - 4 шт., RJ-45 (вход/выход), USB |
| Вхідна напруга | 162-290В |
| Габариты | 198 х 158 х 380 мм |
| Гарантія | 12 месяцев |
| Глибина в упаковці (см) | 25 |
| додаткова інформація | Холодный запуск, Защита линии LAN (RJ45), Автоматическая регулировка напряжения (АРН), Сбрасываемый автоматический выключатель, Звуковые сигналы, Встроенный ЖК-дисплей, Микропроцессорный контроль параметров |
| Ефективна потужність | 900W |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект поставки | Силовой кабель, Руководство пользователя, Программного обеспечения, USB-кабель |
| Комунікаційний інтерфейс | USB |
| Повна потужність | 1500VA |
| Призначення | для ПК, роутера |
| Робота від батареї | до 8мин при 900Вт |
| Розташування батареї | Внутри |
| Середній час заряджання | 7 ч |
| Сигнальна робота | ЖК дисплей, Звук |
| Тип корпусу | Tower |
| Топологія | Линейно-интерактивный |
| Форма вихідної напруги | Модифицированная синусоида |
| Час перемикання | 2 - 6 мс |
| Ширина в упаковці (см) | 20 |
| Штрих код | 5902701419646 |





































































































