- Бренд:
- Код товару:LB-UPS09
- Доступно:Немає в наявностi
Захистіть свій будинок або офісне обладнання у разі раптового відключення електроенергії, вибравши це високоякісне джерело безперебійного живлення Green Cell Power Proof UPS09. ДБЖ дозволить вам уникнути пошкодження різного обладнання у разі відключення електроенергії, а також втрати незбережених результатів вашої роботи на комп'ютері, забезпечуючи враження/ефективну потужність 2000ВА/1400Вт. Завдяки топології Line-Interactive та вбудованому модулю регулювання напруги AVR ви отримуєте додаткову впевненість у тому, що невеликі відхилення параметрів вхідного струму не зашкодять роботі ваших пристроїв. У свою чергу, малий час перемикання блоку живлення Green Cell Power Proof UPS04 дозволяє миттєво змінювати джерело живлення на вбудований акумулятор.
| Характеристики | |
| Батарея | 2шт по 12в 9Ач |
| Безпека | Захист від короткого замикання, Захист від перенапруги, Термальний |
| Вага | 11,6 кг |
| Вага в упаковці (кг) | 12 |
| Висота в упаковці (см) | 28.5 |
| Вихідні роз'єми | Розетка - 2 шт., RJ-45 (вхід/вихід), USB, IEC 320 C13 - 2шт |
| Вхідна напруга | 162-290В |
| Габариты | 146х205х397 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в упаковці (см) | 21.9 |
| додаткова інформація | Холодний запуск, Захист лінії LAN (RJ45), Автоматичне регулювання напруги (АРН), Автоматичний вимикач, що скидається, Звукові сигнали, Вбудований РК-дисплей, Мікропроцесорний контроль параметрів |
| Ефективна потужність | 1400W |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплект поставки | Силовий кабель, Посібник користувача, Програмного забезпечення, USB-кабель |
| Комунікаційний інтерфейс | USB |
| Повна потужність | 2000VA |
| Призначення | для ПК, котла, роутера |
| Робота від батареї | до 5хв при 1400Вт |
| Розташування батареї | Усередині |
| Середній час заряджання | 7 год |
| Сигнальна робота | РК дисплей, Звук |
| Тип корпусу | Tower |
| Топологія | Лінійно-інтерактивний |
| Форма вихідної напруги | чиста синусоїда |
| Час перемикання | 2 - 6 мс |
| Ширина в упаковці (см) | 44.8 |
| Штрих код | 5902701419752 |





































































































